Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
%0.70
BIST 1,408
%0.18
Dolar 8.29
%0.29
Euro 10.00
%0.70
Altın 474.05
REKLAM

Ampute Milli Futbol Takımı saha antrenmanlarına başlıyor

43 defa okundu kategorisinde, 22 Tem 2020 - 03:30 tarihinde yayınlandı
Ampute Milli Futbol Takımı saha antrenmanlarına başlıyor

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun açıklamasına göre, Ampute Milli Futbol Takımı, 5-14 Ağustos tarihlerinde Afyonkarahisar’da kamp yapacak. Milliler, 2021 yılına ertelenen Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’na hazırlanacak. 

Teknik direktör Osman Çakmak yönetimindeki milli takımın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Kaleci: Bülent Çetin (TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler), Selim Karadağ (Malatya Büyükşehir Belediyespor), Mert Yıldız (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Erdi Arslan (İzmir Büyükşehir Belediyespor)

Defans: Okan Şahiner, Muhammet Yeğen (TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler), Fuat Taştan, İsmail Korkmaz, Feyyaz Gözüaçık (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Ahmet Akkaya (ODTÜ SK), Mervan Akyol (Bursa Amputegücü), Muhittin Kurt (Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat)

Orta saha: Rahmi Özcan (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Salih Balli (Esengücü Engelliler), Serkan Dereli, Umut Parlak (Pendik Engelliler), Mehmet Erdoğan (Melikgazi Belediyespor), Rüstem Kurhan (İzmir Büyükşehir Belediyespor), Savaş Kaya (TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler), Şeyhmus Erdinç (Etimesgut Belediyespor)

Forvet: Barış Telli, Kemal Güleş, Ömer Güleryüz (Etimesgut Belediyespor), İbrahim Halil Esen, Fatih Şentürk (Şahinbey Belediyesi Gençlik)

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz