DOLAR 9,53570.34%
EURO 11,12200.12%
ALTIN 546,860,32
BITCOIN 5997180,04%
İstanbul
16°

AÇIK

12:54

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

ANKARA’DA ABD HEYETİYLE NELER GÖRÜŞÜLÜYOR? Ve TÜRKMENELİ BARIŞ HAREKATI BAŞLATILMALIDIR

ABONE OL
7 Ağustos 2019 17:31
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ANKARA’DA ABD HEYETİYLE NELER GÖRÜŞÜLÜYOR?
Ve TÜRKMENELİ BARIŞ HAREKATI BAŞLATILMALIDIR
Mehmet MUTLUOĞLU

ABD;PYD,YPG, PKK unsurlarına binlerce tır dolusu silah vermiş destekliyor. sen ise bunu ortadan kaldırmaya çalışıyorsun.
Ankara’da ne görüşüyorsun ABD ile?..
Her şey açık seçik ortada.
Gavuru gavurluğundan vaz mı geçireceksin!

Kardeşim adamlar ta 2000’li yılların başında BOB Büyük Ortadoğu Stratejisini ve GOP Genişletilmiş Asya Afrika Stratejisini haritalarıyla birlikte dünyaya deklare etmiş.

Amerika şu anda kuvvetini, ilgili piyonlarına silah takviyesini ve yığınağını artırarak devam ediyor.

Adamlar açıklamış yıllar önce haritalarını servis etmiş; Irak, Suriye, İran ve Türkiye topraklarını birleştiren bir “Büyük Kürdistan!” kurmak istiyor.
Irak’ı halletmiş, Suriye üzerinde çalışıyor, peşinden İran ve Türkiye…

Tutmuşsun sen bunun üzerinde Ankara’da Amerikalılarla pazarlık yapıyorsun…

Neyin pazarlığı bu?

Yapılması gereken Türk, Arap, Kürt, Acem el ele vererek Amerika’yı, Rusya’yı, İngiltere’yi, Fransa’yı bu bölgeden söküp atmak; işgalci İsrail’in işgallerine son vermek.
Bu milletlerin halklarını bu bilinçle
İşgalci İstilasına karşı uyandırmak; hazır hale getirmek….
Sür’atle Türk-İslam potansiyelini harekete geçirerek yeni işbirlikleri gerçekleştirmek; kendi savunma sanayimizi süratle kurmak.

İnşallah 1974 Kıbrıs Barış Harekatı öncesi gibi İngiltere ile görüşmeler sürdürülürken Ayşe tatile çıksın denmişti. Şimdi de Fatma’nın tatile çıkmasını istiyoruz.

Türkmeneli Barış harekatı gerçekleştirilmeli ve Hatay’dan başlayarak Suriye boyunca devam eden Musul, İdlib, Kuzey Suriye, Kerkük, Süleymaniye’yi içerisine alan ve 7 milyon Müslüman Türk’ün yaşadığı “Bağımsız Türkmeneli Türk Cumhuriyeti” kurulmalıdır.

Unutmamak gereki ki buralar Misak i Milli andımızla yemin ettiğimiz kutsal vatan topraklarımızdır.

Unutmamak gerekir ki Atatürk 1924’te, 25’te buraları almak üzere o cumhuriyeti yeni kurduğumuz imkansızlıklar içerisinde teşebbüs etmiş; ancak karşımıza çıkardıkları İsyanlar nedeniyle buna imkan bulamamıştı. O zaman 13 milyon olan Türkiye şimdi 82 milyona ulaşmış 1924’e göre kat kat güç biriktirmiştir.

1974’ün Türkiye ve dünya şartlarında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetini kurmak üzere Kıbrıs Barış Harekatını gerçekleştiren Türkiye Cumhuriyeti Devleti bugün “Türkmeneli Barış Harekatı”nı çok rahatlıkla başlatabilir ve başlatmalıdır.

Türkiye,ordusuyla, devletiyle, milletiyle,bölgede ve dünyadaki potansiyelimizle bunun tersine değil; buna göre süratle hazırlık yapmalı ve gereğini yapabilmelidir.

Yaşasın Milli Devlet!
Yaşasın Muhteşem Türkiye!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.