DOLAR 9,51850.17%
EURO 11,0732-0.1%
ALTIN 546,230,20
BITCOIN 6014610,06%
İstanbul
16°

AÇIK

12:54

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

CANLARIMIZI YAKTILAR, CİĞERLERİMİZİ YAKIYORLAR !

ABONE OL
27 Eylül 2019 17:02
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CANLARIMIZI YAKTILAR, CİĞERLERİMİZİ YAKIYORLAR!

                Kırk yıldır bu millet PKK teröründen binlerce evladını kaybetti. Ülkesi için seve seve canını verdi, kanını akıttı. Şehit oldu, sakat kaldı, mağdur oldu, yine de VATAN SAĞ OLSUN dedi.

Şimdilerde ise bu halk,  köşeye sıkışan, çaresiz,  zavallı konumuna düşen, PKK tarafından psikolojik bir saldırı altında!  PKK, “Yıkılmadık Ayaktayız” mesajını veriyor.

                Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında tarihinin en ağır yenilgilerini alan,  efendileri tarafından yalnız bırakılmakla karşı karşıya kalan PKK, çırpındıkça batıyor, battıkça yok oluyor.

                Varız diyebilmek için, istisnasız herkesle işbirliği içinde olan, yapmadığı alçakça saldırı kalmayan PKK, bu kez de ciğerlerimize saldırıyor.

                Ormanlar herkes için can damarıdır, hayat kaynağıdır, olmazsa olmazlarımızdır. Onun içinde, Fatih Sultan Mehmet Han, “Bir ağaç kesenin kellesini keserim” demiştir.

                Orman yangınları geleceğimize yönelik son derece ciddi saldırılardır. Bir ağacın yetişmesinin yıllarca sürdüğünü düşünecek olursak bu saldırıların ne anlama geldiğini kolayca anlamış oluruz.

                Her kim ki, bu topraklar üzerinde yaşayıp, bu toprakların ekmeğini yiyorsa,  bu topraklara karşı minnet borcu vardır. Bunun yerine nankörlük ediyorsa kelimenin tam anlamı ile “Vatan Hainidir”. Vatan hainlerinin de cezası bellidir.

                Artık sağır sultan bile bilmektedir. PKK nın asla ama asla Kürtler için mücadele etmediğini. Taşeron örgüt olup, efendilerinin emirlerini yerine getirdiklerini.

                Bizi parça parça bölmek  için tezgâhlanan bu pis, alçak,  kirli oyunu bozmak yine bizim elimizde.  Daha sıkı sımsıkı kenetlenmek zorundayız. Yeter mi asla…

                Bakın hala bu alçaklara destek verenler var. Hem de kendilerini bu ülkenin vazgeçilmezi görenler!  Başta İzmir ve Muğla olmak üzere bazı belediye meclislerinde yapılan PKK yı “Kınama” teklifleri maalesef malum partiler tarafından reddediliyor. Bizim işimiz şu veya bu partiyi korumak kollamak veya eleştirmek değil. Ancak söz konusu vatan ise bakın işte orada duracaksınız!

                Neyin mücadelesini verirseniz verin. Veya kimi, kimleri nasıl eleştirirseniz eleştirin. Bu bizi hiç ilgilendirmez. Ama Vatana, Bayrağa Millete hainlik etmeye dair söylemleriniz davranışlarınız olursa işte o zaman iş değişir. Sizin siyasetinizi de partinizi de alır tarihin karanlık sayfalarına gömeriz. Bu söz Türk Milletinin sözüdür. Bu söz Kahraman Türk Halkının sözüdür.  Kimse bu Milleti test etmeye kalkmasın!

                Ayrıca “Siz neyin derdindesiniz?! Birileri çıkıp anlatsın. Siyasi kararlarınız yerin dibine batsın! Bu ülkeye nasıl bir kötülük yaptığınızın farkında mısınız? İçeride hainlik edersiniz, dışarıya çıkar, en hızlı halkçı, en hızlı milliyetçi, en hızlı Müslüman olursunuz! Halka da bunu yutturmaya kalkarsınız. Bunun adı fitnedir, nifak tohumları ekmektir.

                Halkın bunları artık yutmadığını göreceksiniz.  PKK ya bırakın karşı çıkmayı, bırakın onlara karşı mücadele etmeyi, bırakan şehit ailelerinin acılarını paylaşmayı, PKK ya “ayıp ettiniz”  anlamında kınamaya bile yanaşmıyorsunuz! Yazıklar olsun size!

                Hangi partiden olursanız olun, hangi siyasi görüşü paylaşırsanız paylaşın, unutmayın sizler bu topraklarda yaşıyor,  bu toprakların nimetlerinden faydalanıyorsunuz. Bu halkın oyları ile oralardasınız.  Ve unutmayın halk bunun bedelini ödedir size.

                Bilerek yapıyorsanız hainsiniz, bilmeden yapıyorsanız gaflet içindesiniz. Sorun kendinize! Siz kimin kaşığını sallıyorsunuz! Sizi oraya kim getirdi? Kimi temsil etmeye yemin ettiniz, namus sözü verdiniz? Neyin bedelini ödüyorsunuz? Kime ne mesaj veriyorsunuz? Halkın bunu görmediğini, bilmediğini, anlamadığını mı sanıyorsunuz?

                Aklınızı başınıza toplayın. Önce Allah’ın sonra bu Milletin gazabından korkun.

                Önce halkımızı bir konuda uyarmak isterim. Partizanlık fitne gibidir. Ateşin odunu yakıp gül ettiği gibi yakar kül eder.  Partizanlıkta sizi yakıp kül eder. Yanlışı hangi siyasetçi yaparsa yapsın karşısında durmak bu ülkenin Al-i menfaatlerini korumak kollamak bizlerin asli görevi olmalıdır.  Haksızlıklar karşısında susan diller olmayalım. Kötülükleri gücümüz  ölçüsünde elimizle, dilimizle defedelim. Ona da gücümüz yetmiyorsa kalbimizle buğuz edelim. Ve sonrada imanımızı sorgulayalım.

                Ve siz sevgili siyasetçilerimiz!

                YA MİLLETİN ADAMI OLUN, YA DA ÇEKİP GİDİN…!

                İsmet TAŞ – İç Anadolu Birliği Genel Başkanı

                                       Dünya Muhabirler Birliği Türkiye Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.