Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
%3.25
BIST 1,325
%0.34
Dolar 7.85
%1.32
Euro 9.46
%2.47
Altın 458.04
REKLAM

Kupanın 3. turu için maç programı açıklandı

33 defa okundu kategorisinde, 27 Eki 2020 - 06:22 tarihinde yayınlandı
Kupanın 3. turu için maç programı açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre tek eleme karşılaşmasının 3. tur programı şu şekilde olacak:

3 KASIM SALI:
13:00 Balıkesirspor-Esenler Erokspor (Balıkesir Atatürk)

13:00 Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdaresi (Tuzla Belediyesi)

15:30 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

15:30 Altay-Karatay Kaplıcaları 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

18:00 Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor Büyükşehir Belediyesi (Erzurum Kazım Karabekir)

20:30 MKE Ankaragücü-Kocaelispor (Eryaman)

4 KASIM ÇARŞAMBA:
13h00 Royal Hospital Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül)

13:00 Ankara Keçiörenengucu-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe)

13h00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen ilçesi)

13:00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye ilçesi)

13:00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı)

13:00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk)

13:00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk)

15:30 Altınordu-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

15:30 Adana Demirspor-Alanya Kestelspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

15:30 Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor (Vefa)

18:00 Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20:30 Bursaspor-Karşıyaka (Bursa Büyükşehir Belediyesi)

5 KASIM PERŞEMBE:
13:00 Yılport Samsunspor-Muğlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13:00 Bodrumspor-Niğde Anadolu FK (Bodrum ilçesi)

13:00 Manisa FK-Gümüşhanespor (Mümin Özkasap spor tesisleri)

13:00 İnegölspor-Sultanbeyli Belediyespor (İnegöl ilçesi)

13:00 Kahramanmaraşspor-Somaspor (12 Şubat)

13:00 Sancaktepe FK-Serik Belediyespor (15 Temmuz)

13:00 Tarsus İdmanyurdu-İçel İdmanyurdu (Tarsus ilçesi)

13h00 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Devrek ilçesi)

13h00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Galibiyet)

13:00 Uşakspor-Şile Yıldızspor (Uşak 1 Eylül)

13h00 Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kırşehir Ahi)

13:00 Çorum FK-Eyüpspor (Çorum İli)

13h00 Spor aktiviteleri GMG Kastamonuspor-Amed (Kastamonu Gazi)

13:00 Ankara Demirspor-Mamak FK (TCDD Ankara Demirspor)

13h00 Ergene Velimeşespor-Karacabey Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk)

13h00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş)

13:00 Vanspor FK-Sivas Belediyespor (Van Atatürk)

13:00 Pendikspor-Düzcespor (Pendik)

13h00 Hekimoğlu Trabzon-52 Orduspor (Ortahisar Yavuz Selim)

15:30 İstanbulspor-Elazığspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15:30 Sakaryaspor-Diyarbekirspor (Yeni Sakarya Atatürk)

15:30 Eskişehirspor-Cizrespor (Eskişehir Yeni)

15:30 Akhisarspor-Etimesgut Belediyespor (Spor Toto Akhisar)

18:00 Yeni Malatyaspor-Artvin Hopaspor (Yeni Malatya)

20:30 Atakaş Hatayspor-Şanlıurfaspor (Antakya Atatürk)

.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tahsin Hasan
Yorum Yaz